APIE MANE

Esu Silvija – oro baliono pilotė. Oro balionų Lietuvoje ir užsienyje čempionatų bei fiestų dalyvė.

Turiu 20 metų patirtį oreivystėje ir jau 10 metų piloto licenciją.

Pilotuoti karšto oro balioną mane mokė vieni geriausių pasaulio instruktorių Italijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje.

Tapusi pilote pradėjau dalyvauti oro balionų varžybose Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Italijoje, D.Britanijoje, Šveicarijoje, Austrijoje ir JAV.

silvia-balloons-skrydis-oro-balionu-silvija-grikienyte-2

Oreivystė man yra unikali, nes kiekvienas skrydis – pramoga! Ji įtraukia viską: smagias emocijas, nuotykius, galimybę pakilti aukštai, gražius vaizdus, betarpišką kontaktą su gamta ir gerus draugus.

silvia-balloons-skrydis-alpese

REIKŠMINGIAUSI RENGINIAI

2016 m. Pasaulio moterų karšto oro balionų čempionatas, Birštonas-Lietuva.

 

2017 m. Europos karšto oro balionų čempionatas, Brissac-Prancūzija.

 

2017 m. Didžiausia pasaulyje oro balionų fiesta Albuquerqe-JAV.

 

2016 m. ir 2017 m. teko skristi virš Alpių kalnų, Šveicarijoje ir Austrijoje. 2016 m. pakilę Zell-am-See apylinkėse, Austrijoje, perskridome šiaurinę Alpių dalį ir nusileidome netoli Muncheno, Vokietijoje.

 

2018 m. dalyvavau vienose svarbiausių varžybų Veliki Luki, Rusijoje ir laimėjau pirmą vietą moterų įskaitoje.

ATSILIEPIMAI

Labai smagiai praskridom su Silvia Balloons – nuo pakilimo iki nusileidimo su šypsena ir nepamirštamais įspūdžiais! Ir aišku, su smagia šampano ceremonija jau tvirtai ant žemės. Ačiū, Silvija!

Rasa

Ačiū už puikų pilotavimą, nepamirštamus įspūdžius, kurie būtinai mums asocijuosis su Jumis, iš išvaizdos – gražia, trapia, bet iš tikrųjų – atkaklia ir patyrusia oro baliono pilote!

Juozas

We came all the way from Bergen, Norway to Vilnius to enjoy a balloon ride with Silvia Balloons. The event was perfectly organized, everything went according to the time schedule provided by Silvia and her team. The ride itself was spectacular. I usually do not feel myself very comfortable when exposed to altitudes, but Silvia gave me very good advices and I felt perfect all the way. Silvia and her team have made it very clear that the safety was the first priority, we felt taken care of and safe during the whole trip. Highly recommended.

Yuri, Vilnius

Smagu buvo skristi! Tą retą akimirką, kai žmogus gali patirti skrydžio lengvumą ir jaukumą suteikėt Jūs! Tik įtariu, kokia Jūsų pastangų kaina, kad žiopliukai pasijustų paukščiais.

Martynas